Pora na podsumowanie #PSEW – największego w Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenia branżowego poświęconego energetyce wiatrowej.

Jak co roku konferencja Polskie Stowarzyszenie Energetyki Wiatrowej – PSEW była czasem intensywnych merytorycznych dyskusji, debat i prezentacji związanych z obecną i przyszłą sytuacją OZE.

W spotkaniach wzięli udział liderzy opinii, stowarzyszenia biznesowe i ekologiczne, media oraz cała branża wiatrowa.

Wciąż docierają do nas pytania odnoszące się do prezentacji Sebastian Jablonski, Prezesa Zarządu respect energy, w której ekspert transformacji energetycznej przedstawił i zobrazował twardymi danymi możliwe scenariusze rozwoju OZE.

W swoim wystąpieniu zaproponował rozwiązanie, będące odpowiedzią na rosnące prawdopodobieństwo występowania cen ujemnych.

Ekosystem narzędzi RE:Poweric i RE:Schedule to nowa propozycja firmy, która pomoże wytwórcom rozwiązać ich problemy i wesprze Asset Management elektrowni.

Ważnym punktem wydarzenia była też debata z udziałem polityków i przedstawicieli biznesu, która pokazała jak istotnym zagadnieniem w kontekście gospodarki kraju są odnawialne źródła energii.

Dziękujemy organizatorom, uczestnikom, wszystkim gościom naszego pawilonu oraz całemu zespołowi, który z entuzjazmem i zaangażowaniem reprezentował respect energy.


1 komentarz

Komentator WordPressa · 2023-10-09 o 15:12

Cześć, to jest komentarz.
Aby zapoznać się z moderowaniem, edycją i usuwaniem komentarzy, należy odwiedzić ekran komentarzy w kokpicie.
Awatary komentujących pochodzą z Gravatara.

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *